Ozvučení interiérů a exteriérů

Dle velikosti prostoru a počtu lidí zvolíme odpovídající výkon a typ apartury. Poskytneme Vám mikrofony přesně na míru vaší akce. ( ruční, hlavové, či klopové). Nabízíme pronájem podií a konstrukcí. Světelná a efektová technika je samozřejmostí.

Ozvučení sportovních a dětských akcí

Dle Vaše přání nazvučíme Vaši akci, tak jak si budte představovat. Díky nepřebernému množství hudebních znělek a tématických skladeb dovedeme Vaší akci k dokonalosti.

Mobilní diskotéka

Firemní večírky, narozeninové párty….přijedeme kamkoliv a uděláme pro Vás diskotéku se vším všudy. Díky našim tichým agregátům jsme schopni rozjet párty i na širém poli. Naši DJ´s Vám dle vašich přání zahrají téměř vše od 50´let až po současnost. Mimo klasické diskotéky nabízíme Videodiskotéku. Máte-li DJ vlastního, je možné se domluvit poze na instalaci a pronájmu.

Svatby

Dlouholeté zkušenosti a stovky svateb, zaručují jistotu a kvalitu s jakou Váš velký den doladíme k dokonalosti. Ozvučíme Vám obřad, svatební oběd či svatební after party. Je možné se domluvit na čemkoliv.

Plesy

Ozvučíme Vám ples od A do Z. Kapelu a následnou afterparty nebo jen co si budete přát. Zajistíme konferenciéra i Djs pro Váš slavnostní večer.

Servis

Nabízíme trvalé instalace menších či větších zvukových aparatur do interiérů či exteriérů. Jednoduché či zónové. Vše dle Vašich představ. Poradíme Vám pokud nevíte jakou máte přesně představu. Samozřejmostí je nepřetržitý servis v případě jakýchkoliv problémů.